Logo

Dudak Dolgusu ile 10 dakikada Çekici Dudaklar

Dudak Dolgusu:

Yaş aldıkça yüzümüzü genç ve güzel gösteren dolgunluğu kaybederiz.

Dermal dolgular yüzümüzde yılların vermiş olduğu kırışıklıkları ,ince çizgileri, yılların yorgunluğuyla kaybolan dolgunluğu bize geri kazandırırlar.

Dermal Dolgularla, pırıl pırıl dolgun ve çekici dudaklar ve elmacık kemiklerine , morlukları azalmış ışıl ışıl ve dinlenmiş  göz altlarına kavuşup, istemediğimiz kırışıklıklara veda edebiliriz.

dudak dolgusu

15 dakikada uygulanabilen bu harika yöntemle bir sonraki arkadaş buluşmanızda çok farklı olabilirsiniz. Uzman kişiler haricinde hiçkimse ne yaptırdığınızı anlayamayacak ama herkes çok daha güzel olduğunuzu fark edecek .

Ayrıca nemli ve biraz daha dolgun göz alıcı dudaklara da Dermal Dolgularla ulaşabilirsiniz. Dudak dolgusu abartıya kaçılmadan uygulandığında harika sonuclar ortaya çıkmaktadır. Dudaklarımızın ne kadar dolgunlaşacağına doktorumuzla birlikte karar verebiliriz. Uygulama sonrasında dudaklarımızın şekli ve kontürü daha belirginleşmiş ve daha dolgun olur. Aynı zaman da dudaklarımız da oluşmuş o ince kırışıklıklardan da kurtulmuş oluruz.

Dolgu Uygulaması nasıl yapılır ?

Dolgu Uygulaması yaptırmak çok kolaydır. Öncesinde dolgu yapılacak olan bölgeye anestezik krem sürerek uyuşturuyoruz. 10 dakika bekledikten sonra konforlu ve ağrısız bir şekilde ihtiyacınız olan bölgeye dolgu maddesini enjekte ederek yerleştiriyoruz.

Bir öğle arası yemeği boşverin, dolgunuzu yaptırın ve artık ruj sürmenin daha güzel olduğunu görün!! Artık daha güzel ve çekici bir gülüşe sahipsiniz.

Dolgu Yaptırmak istersem kime yaptırmalıyım?

Bu konu en önemli konudur. Yüzünüze yaptıracağınız işlemlerde uygulamayı yapacak kişiyi çok dikkatli seçmeniz gerekmektedir. Bütün bu uygulamalar birer tıbbi uygulamadır ve işinin uzmanı kişiler tarafından yapılmalıdır. Kuaför, sağlık çalışanı olmayan, kendisini estetisyen uzman olarak tanıtan kişilere güvenmeyin. Mutlaka Estetik Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Uzmanı olan bir doktora yaptırmanızı tavsiye ederim.

Dolgu yaptırmak için bizimle irtibata geçmek isterseniz bize 0532 212 55 82 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için mail adresimiz: doktormehmetkoksal@gmail.com

Mutlu gülüşler ve güzel günler sizlerin olsun .

Kalıcı dudak dolgusu permalip hakkında bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Yazımızı okumak için tıklayınız.

Op.Dr.Mehmet Köksal

Estetik Cerrahi ve Güzellik Uygulamaları Kliniği

Nişantaşı / İstanbul

Adres: Valikonağı cad. Şimşek Apt. No:85/4 Nişantaşı / İstanbul

0532 212 55 82

0212 224 55 10

Mail: doktormehmetkoksal@gmail.com